Velkoformátový tisk

Velkoformátové fotografie a fotoobrazy z Vašich fotografií
 

•uchovejte si stále živé zážitky z cest a rodinných setkání
vhodný dárek pro každou příležitost
•originální výzdoba interiérů


Z Vašich životních postřehů a zážitků zaznamenaných digitálním fotoaparátem vyrobíme velkoformátové fotografie, fotoobrazy nebo originální koláže a zašleme přímo k Vám domů. V klidu domova tak můžete během několika málo dnů vychutnat kouzlo velkoformátové fotografie.

Velkoformátové obrazy (fotoobrazy) - zpracování na imitaci malířského plátna a následné vypnutí na napínací dřevěný rám. Volitelně je možná povrchová úprava lakováním (lesk, mat, saten) ve variantě s UV ochranou složkou nebo bez. Volitelný je také potisk hran rámu. Více zde.

 

 

 

Velkoformátové fotografie – nabízíme zpracování fotografie na kvalitní fotografický papír Canon nebo Ilford. Fotografie je možné volitelně laminovat a adjustovat na různé materiály. A následně rámovat do dřevěných nebo hliníkových rámů Nielsen. Více zde.

  

Originální portréty z fotografie různou technikou:

Olejomalba - Obrazy jsou malovány ručně olejovými barvami na malířské plátno. Jako vzor umělci slouží digitální fotografie (akt, portrét, krajina, architektura, zvíře, atd.) Je možné použít jakoukoliv fotografii, kterou chcete štětcem umělce převést na malířské plátno. Velikost olejomalby je volitelná dle potřeby a požadavku. Obrazy dodáváme vypnuté na napínacím rámu. Více zde.
 

   

 


Propaganda style – ve spolupráci s anglickým umělcem Aidanem Hughesem nabízíme vytvoření originálního portrétu z Vaši fotografie v “propaganda style” a následné zpracování na Vámi vybraný materiál. V případě zájmu je možné zakoupit již hotová díla anglického umělce. Více zde.

  

    


Akvarel, perokresba, karikatura - Ve spolupráci s výtvarníkem nabízíme vytvoření originálních obrazů různou technikou. Jako předloha slouží umělci Vámi zaslaná fotografie. Je možné i vytvoření originálního tabla, rodokmenu, atd.. Více zde.

 

 

 

Velkoformátová fotografie - zpracování na kvalitní fotopapír dle Vašeho výběru,
 laminace s UV ochranou pro dlouhodobou barevnou stálost, adjustace na kapa desku 
a rámovaní hlinikovým nebo dřevěným rámem, odstínem dle Vašeho výběru. Více zde.


Mozaika - vytvořime mozaiku z Vašich fotografií. Fotografie je složena z miniatur fotografií, které se při pohledu z dálky sjednotí v jeden velký obraz. Více zde.

 

 


Fotokoláž – z Vašich fotografii vytvořime koláž, kterou je možné nasledně zpracovat buď na fotopapír nebo jako obraz vypnutý na napínacím rámu. Koláž je možné doplnit dodanými texty. Více zde.

 

   

 

Fotomontáž - Umožníme Vám splnit sny Vašim blízkým. Nabízíme vytvoření originální fotomontáže dle Vašich představ. Fotomontáž se může stát vtipným dárkem pro Vaše přátele a blízké. Více zde.
 

 

    

 

Prodejní galerie - k výzdobě interiérů různých typů provozoven, kosmetických salónů, vlasových studií, restaurací, společenských místností, je Vám k dispozici prodejní galerie fotografií z řad amatérských i profesionálních fotografů. Fotografie na různá témata naleznete v prodejních galeriích jednotlivých autorů. Více zde.

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                         http://www.tisk-fotografie.cz/

  

 

Kategorie
Doporučujeme