Způsob dopravy


zboží zasíláme  několika způsoby:

a) s kurýrní službou DPD, PPL, GLS (řidič má Váš mob. telefon a bude Vás před předáním kontaktovat, je zde také možnost změnit adresu dodání atd. Tyto služby doručují balíky do druhého dne).

b) Českou poštou jako doporučenou zásilku, nebo balík do ruky

O způsobu odeslání Vás budeme informovat. Pokud by jste trvali např. na odeslání zásilky poštou, pak to prosím uveďte do poznámky k objednávce.

Pokud to bude možné, budeme se Vám snažit vyhovět. Ne vždy je to však možné, některé zboží (dalekohledy, některý fotografický sortiment, dětská vozítka) odesíláme přímo ze skladů našich dodavatelů a to tak, že nám jej u dodavatele vyzvedávají přímo zásilkové služby (GLS, PPL, DPD - volba kurýra je dle požadavků a možností dodavatele a nemůžeme ji proto měnit).

 

1. Dobírka - ( zboží platíte při předání řidiči kurýrní služby, poštovního vozu  či na poště)
2. Platba převodem -  po objednávce Vám zašleme naše číslo účtu u FIO banky. Zboží odesíláme hned po připsání peněz na náš účet

Pokud si přejete zaslat zboží s kurýrem (DPD, PPL) nebo jako balík do ruky České pošty (pošta garantuje dodání do druhého dne), pak je příplatek ke zvolenému poštovnému 30kč (jak k dobírce, tak i zásilce při platbě převodem.

3. Osobní odběr -
Osobní předání je možné ve Velkém Oseku  po telefonické, či e-mail. domluvě tel. 602 103 468.

K ceně objednávky bude připočítán manipulační poplatek 30kč.

4. Zásilka do zahraničí - (např. Polsko, Německo) poštovné 300kč - při platbě převodem. Platbu provádite ve Vaší měně (např.EURO), předem nás ale kontaktujte pro upřesnění placené částky (vše záleží na aktuálním kurzu CZK k požadované měně. Bankovní převod ze zahraničí trvá cca 3-5 pracovních dnů. Podobně dlouho putuje i poštovní zásilka.

5. Zásilka na Slovensko podrobnější informace zde.


Odběratel má právo dle zákona zakoupené zboží do 14 dnů odedne dodání vrátit bez udání důvodu. Prodejce mu vrátí plnou kupní cenu.
 

Adresa pro osobní předání:
Boženy Němcové 163
Velký Osek
okres Kolín
281 51    

 

Pro detailní mapu klikněte na ikonu:

Kategorie
Doporučujeme